Sklep organicstyle.pl oferuje kosmetyki organiczne i naturalne trzech marek:  John Masters Organics, Good Bubble oraz INIKA.

John Masters Organics to luksusowa linia kosmetyków produkowanych w harmonii z naturą.
Kosmetyki linii John Masters Organics to zrealizowane marzenie, aby stworzyć luksusową linię kosmetyków produkowanych w harmonii z naturą. Produkty, które oferujemy dziś Państwu, są efektem pracy wielu ludzi na całym świecie. Dzięki prowadzonym przez nich ekologicznym uprawom, nasze kosmetyki zawierają tylko naturalne olejki i ekstrakty roślinne z wyselekcjonowanych upraw.

Każdy z nas ma jedno ciało i jedną Ziemię, na której przyszło nam żyć. Powinniśmy traktować je z jednakową troską. Szczerze wierzymy, że jeśli człowiek ma wybór, będzie wolał korzystać z produktów wolnych od chemii i syntetyków. Z kosmetyków, które są zdrowsze i lepsze zarówno dla naszego zdrowia jak i środowiska.

Nasza praca, w którą włożyliśmy wiele serca, wydała owoc w postaci ponad 50 znakomitych produktów do pielęgnacji włosów i ciała.

Fakt, że dziś możemy podzielić się z Państwem kosmetykami Super Natural Beauty, napawa nas prawdziwą radością.

GOOD BUBBLE oferuje kosmetyki do kąpieli, mycia ciała i włosów przeznaczone dla dzieci.

Marka powstała w rodzinnej firmie w sercu Wielkiej Brytanii, a stworzone kosmetyki z wykorzystaniem ekstraktów z superowoców. Wszystkie produkty stworzone są z co najmniej 98% składników naturalnych. Specjalnie stworzone dla małych dzieci, aby nie odczuwały żadnego pieczenia i łzawienia podczas kąpieli. Idealne również dla bardzo wrażliwej skóry. Wszystkie produkty są wegańskie i nie są testowane na zwierzętach.

 

INIKA to pierwsza na świecie „zdrowa” marka kosmetyków do makijażu. Kosmetyki stworzone są w 100% z naturalnych składników, z czego 2/3 produktów to certyfikowane kosmetyki organiczne posiadające certyfikaty. Używamy tylko najlepszych składników roślinnych i minerałów – dobranych pod względem jakości, przetestowanych pod kątem czystości i sprawdzanych pod kątem bezpieczeństwa.
Kosmetyki INIKA nie są testowane na zwierzętach, są wolne od toksyn, wegańskie i przyjazne dla środowiska.
Filozofią marki jest stworzenie pięknego, zdrowego i wysoko wydajnego makijażu, dającego nieskazitelny wygląd. To luksusowe produkty, dzięki którym nasza twarz staje się promienna i pełna blasku.

INIKA to

  • australijska marka organicznych kosmetyków mineralnych
  • unikana marka kosmetyczna
  • pionier na rynku organicznych kosmetyków posiadających certyfikaty
  • 2/3 produktów to certyfikowane kosmetyki organiczne
  • w 100% naturalne składniki pochodzące z roślin i minerałów
  • to nasza miłość do zdrowych rzeczy i nasze poświęcenie aby dać Ci najlepsze organiczne kosmetyki

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email info@organicstyle.pl lub telefonicznie pod numerem +48.575742657.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
organicstyle.pl

 

ORGANICSTYLE.PL

Sklep z kosmetykami organicznymi i naturalnymi dla Ciebie i Twojej rodziny. Bez parabenów, bez silikonów, bez SLS. Wybieramy jedynie te składniki, które są bezpieczne dla Twojego ciała i otaczającego nas środowiska.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

ZNAJDZIESZ NAS